Müşteri Hizmetleri
0212 657 22 08

Cart0Item(s)

Alışveriş sepetinizde ürün yok

Product was successfully added to your shopping cart.

Afra Otom.Eml.İnş.Taah.Tic.Ltd.Şti bir GKS YAPI iştirakidir. Güven.Kalite.Sanat.

Şirketimiz 1994 yılında kurulmuştur. Tecrübeli ve dinamik kadrosuyla uzun yılların birikimine sahiptir. Şirketimiz kurulduğundan bu yana Otomobil, Eğitim, Gıda, Dayanıklı Tüketim Malları, Taahhüt ve İnşaat sektöründe faaliyet göstermiştir. Sektöründe yüzlerce başarıya imza atan şirketimiz, ilk günkü heyecanıyla yeni projeler üretmeye devam etmektedir. En büyük amacımız, yeteneğimiz ve tecrübemizi yüklendiğimiz her işe yansıtarak başarılı işlere imza atmaya devam etmektir.


Vizyonumuz

Ülkemiz insanları için yaşam standartlarını arttırmak ve her ayrıntılı bir ihtiyaçtan doğduğu prensibi ile tüketicinin ihtiyacına yönelik ürünleri hizmetine sunmak, bunların sürekliliğini sağlamak, sektöründe verimlilik, kalite, estetik ve güvenlik konularında standartların üstünde bir firma olmaktır.

Misyonumuz

Dünya standartlarında gelişen teknolojilerine uygun ürünleri, tüketicilerin hizmetine sunmak (toplumsal yaşama katkıda bulunmak), ülkemiz dayanıklı tüketim malları sektöründe yenilikçi bir firma olmaktır. Tecrübeli ve eğitimli personeli ile kalite ve iş güvenliği konularında titizlikle, yarattığı müşteri memnuniyeti ile de örnek bir şirket olmaktır.